Apie mus rašo….

Tokią nykiai baltą žiemos dieną (na kiek gi galima snigti!), nuo ryto nustebino ir nudžiugino tai, kad radau savo blogą paminėtą viename rimtame, mano labai gerbiamame bei lankomame bloge Storchschnabel und andere Stauden… Man, aišku, tai baisiai malonu, nes ir tas blogas labai neprastas. Tai ne šiaip blogas, tai ištisos informacijos ir idėjų kasyklos. Jo šeimininkė, Katrin, tikrai stebina augalų išmanymu, dėmesiu detalėms, ir, tiesą sakant, nepaprasta kantrybe. Metai iš metų ji metodiškai fotografuoja tuos pačius gėlynus skirtingais metų laikais. Tad skaitantiems (ir neturintiems tiek kantrybės) tai puiki mokomoji medžiaga bei idėjų šaltinis, nes labai aiškiai matosi, kaip gėlynai kuriami, kaip jie vystosi, kaip skirtingais mėnesiais atrodo augalai bei jų įvairūs deriniai. Tad šitą blogą rekomenduočiau bet kam, kas iš tiesų rimčiau domisi daugiamečiais žoliniais augalais. Laimei, šiais interneto laikais galima skaityti dauguma pasaulio kalbų (kad ir šiek tiek iškraipytai).

Yra ir dar viena priežastis, kodėl į šį blogą turėtų praminti takus vienos man brangios augalų genties – taip, snapučių, ir kaip jūs atspėjote 🙂 – mylėtojai. Greta šio blogo egzistuoja ir tinklapis, skirtas beveik išimtinai snapučiams. Nieko panašaus daugiau nesu mačiusi, tikrai milžiniškas kiekis iliustruotos informacijos apie veisles, žiedų palyginimai pagal spalvą, žydėjimo laiką ir t.t. Kairėje pusėje matote vieną pavyzdį (paspauskite ant nuotraukos, ir rasite visų snapučių numeracijos paaiškinimą). How cool is that… Net pavydžiu tokio pasišventimo.

Tad štai jums keletas priežasčių, kodėl turėtumėte atsižymėti šį blogą ir kartas nuo karto jame apsilankyti 🙂

Įrašo “Apie mus rašo….” komentarai: 4

 1. Katrin

  Hello Rasa, thanks for your post on my blog and your nice post in yours! I added the link to your wordpress-blog to my text, I just found it and all that bright pictures from summer made my evening. Actually, there are many plants we both like!
  Best wishes from snowy Austria,
  Katrin

  Atsakyti
  1. Rasa Laurinavičienė Įrašo autorius(-ė)

   Dear Katrin, thank you for your kind comments.
   I truly admire your work with geraniums, and have used your color/flower comparisons on numerous occasions. They are very useful when selecting plants for the garden, although I must say that it is so much easier to try to have them all :)))
   Kind regards,
   Rasa

   Atsakyti
 2. Auksė

  Rasa, labai labai smagu pasidžiaugti Jūsų sekme ne tik lietuviškame augalų mylėtojų pasaulyje, bet ir plačioje augaloholikų blogerių jūroje 🙂 !!!

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s